Strój dla panny młodej na ślub cywilny

Jeśli zrezygnowałyśmy całkowicie ze ślubu kościelnego i musimy przygotować się wyłącznie do tego cywilnego, prawdopodobnie aż tak dużej wagi nie przywiązujemy do swojego wyglądu. Mamy w planach założyć na siebie prostą i klasyczną kreację, która nie będzie przesadzona, ale mimo wszystko zwróci na siebie uwagę. Suknie do ślubu cywilnego mogą być natomiast bardzo różnorodne. Przejrzyjmy je wszystkie i wybierzmy coś takiego, co od razu nam się spodoba.

Najprawdopodobniej w dzieciństwie wielokrotnie marzyłyśmy o dniu swojego ślubu. Wyobrażałyśmy sobie wspaniałą i huczną uroczystość, na której grałyśmy te pierwsze skrzypce i wszystkie oczy gości były zwrócone właśnie na nas. Wydoroślałyśmy i zmieniłyśmy swoje priorytety, ale te marzenia zostały gdzieś z tyłu naszej głowy. Chciałybyśmy je spełnić, ale boimy się, że jeśli na ślub cywilny założymy szczególnie wystawne i zwracające na siebie uwagę suknie ślubne, popełnimy modowe faux pass. A przecież takiej gafy nie da się w tym przypadku popełnić. Na ślub cywilny możemy założyć zarówno krótszą i minimalistyczną sukienkę, jak i przeogromną, białą i wypełnioną cekinami kreację. Jeśli o takiej właśnie marzymy, po prostu ją kupmy. Nie zwracajmy uwagi na krytyczne spojrzenia innych ludzi. To my mamy czuć się w tym dniu wyjątkowo.

Istnieją też specjalne działy w sklepach, w których znajdziemy tylko i wyłącznie sukienki przeznaczone do ślubu cywilnego. Obawiając się, że wybierzemy coś niewłaściwego, powinnyśmy zajrzeć do takich miejsc. Dzięki temu na pewno nie popełnimy żadnej gafy, a nasza stylizacja spodoba się wszystkim.